Gentlemanský Londýn

Při vyslovení zvučného jména „Londýn“ snad nenajdete nikoho, kdo by si pod ním nic nepředstavil. Je to přeci hlavní město Velké Británie, sídlo královny, metropole finančnictví, místo činu Sherlocka Holmese, město kudy prochází nultý poledník, město kde vedle sebe stojí moderní mrakodrapy a staleté chámy, domov double deckerů, typických telefonních budek, černých taxíků, ale i světoznámého hudebního klubu Ministry of Sound.

To všechno je Londýn. Dnes moderní multikulturní metropole s víc jak 7.5 miliony obyvatel a přitom místo s tisíciletou historií a obhájce tradičních hodnot. Londýn je zkrátka jedno z nejvýznamnějších měst na světě. Kdo zde ještě nebyl, o hodně přichází.

Z tohoto důvodu vznikly i tyto stránky, aby vám přinesly co nejvíce cestovatelských informací a zajímavostí. Chceme abyste si mohli udělat co možná nejlepší obrázek o Londýnu. A pak také až se rozhodnete toto nádherné město nad Temží navštívit, abychom vám poskytli co největší množství užitečných informací. Tyto stránky jsou otevřené, to znamená že každý článek můžete okomentovat, ohodnotit nebo dokonce sami přispět svým výtvorem.

Zatím nikdo nic nenapsal.

Okomentovat článek

TOPlist